Nouzový stav - problém nás všech

12.11.2020 20:14

Ctěné farnice, vážení farníci,

čas, po který se musíme vzdát návštěvy kostela a účasti na bohoslužbách, se stále protahuje a konec této abnormální doby není v dohledu. A dále se mluví o dalším prodloužení nouzového stavu.

Mimo duchovní nouze každého z farního společenství se dostavuje i nouze finanční, jelikož omezením kontaktu odpadla i možnost sbírek, kterých je k fungování farnosti nutně zapotřebí.

K zajištění provozu farnosti nyní i do budoucna je nutno přejít ze sbírek, požádaných při mši svaté, na individuální bezkontaktní příspěvky ve formě peněžitých darů převodem na konto farnosti. Prosím, nepodceňujte vážnost situace a pomozte dle svých možností.

Za Vaše pochopení a velkorysost všem dárcům srdečné "Pán Bůh zaplať "!

bankovní spojení      ČSOB         191544595 / 0300            příjemce   "Farní úřad Bystřice"

jako účel platby (zprávu pro příjemce) uveďte prosím  "Dar pro farnost"